Boss vs. Leader

Kim jest trener?

Praca trenera posiada miano pracy dosyć prostej i na domiar bardzo przyjemnej. Trener ma wiedzę w zakresie swojego tematu, bardzo często jest praktykiem, co pozwala balansować pomiędzy teorią, a doświadczeniem dodając szkoleniom dodatkową wartość. Przekazuje wiedzę, omawia przypadki, sprawnie przechodzi przez kolejne slajdy wyświetlanej prezentacji, która nomen omen prezentowała się już nie jednej grupie uczestników. Sprawia to wrażenie faktycznie nietrudnego zawodu, który z powodzeniem może wykonywać niemalże każdy.

Jednakże praca trenera to nie tylko przekazywanie wiedzy i uczenie , ale ogromna odpowiedzialność. Odpowiedzialność za rozwój osób, które się szkoli. Trener to nie nauczyciel. To osoba, która ma pokazać, jak wygląda wykorzystanie wiedzy i wskazać możliwości, metody oraz kierunki rozwoju. Od samego trenera zależy poziom przyswojenia treści szkolenia. To szereg kompetencji, które należy nieustannie doskonalić – wiedzę merytoryczną, umiejętności dydaktyczne i kompetencje interpersonalne.

Trenerzy i konsultanci firmy SHtraining i zapewniają najwyższy standard projektów szkoleniowych i doradczych.
Na potrzeby realizowanych projektów każdorazowo wyznaczamy zespół roboczy.
Do naszego zespołu należą również międzynarodowi eksperci i konstruktorzy z zakresu Planszowych Symulacji Biznesu i Gier Strategicznych.

Wszyscy trenerzy rekomendowani do realizacji określonego projektu szkoleń mają wieloletnie doświadczenie biznesowe i trenerskie. Nasi partnerzy z firmy BTI/Germany jako jedni z nielicznych na rynku szkoleniowym posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w konstruowaniu nowych gier – dostosowanych do specyfiki działalności klienta.źródło:https://ec.europa.eu/epale/pl/node/28916